Title Image

O inicjatywie

Strona główna  /  O inicjatywie

Giełda Aptek ZAPPA to pierwsza tego typu giełda w Polsce, kojarząca ze sobą niezależnych aptekarzy, którzy chcą kupić lub sprzedać aptekę. W kilku kliknięciach możesz zgłosić chęć kupna lub sprzedaży i z profesjonalną pomocą ekspertów ZAPPA sfinalizować transakcję.

Z jednej strony zbieramy ogłoszenia firm/osób, które chcą sprzedać aptekę tworząc bazę ofert. Z drugiej agregujemy zgłoszenia zainteresowanych, uprawnionych farmaceutów. Ale na tym nie koniec! Możemy Ci pomóc zorganizować serwis prawny (współpracujemy z prawnikami), wesprzeć w znalezieniu finansowania części lub całości transakcji (współpracujemy z doradcami kredytowymi), doradzić i pomóc znaleźć odpowiednią dla Ciebie hurtownię (współpracujemy z hurtowniami)… co ważniejsze, całą opisaną wyżej pomoc otrzymasz bezpłatnie!

Ta aktywność ZAPPA nie jest komercyjna. Walczymy o to, żeby apteki w Polsce były profesjonalne, uczciwe i nastawione na pomoc pacjentowi. To wszystko będzie możliwe tylko wówczas, gdy będą one prowadzone wyłącznie przez profesjonalistów. Giełda Aptek to nasz kolejny pomysł na osiągnięcie tego celu.

Partnerami ZAPPA w Giełdzie Aptek są hurtownie farmaceutyczne. One finansują tę aktywność, bo Ty jesteś ich potencjalnym przyszłym klientem. ZAPPA jest pomysłodawcą, organizatorem i pośrednikiem danych. Jeśli masz do nas jakieś pytanie – napisz wiadomość w ramce w poniższym formularzu „ZADAJ PYTANIE”.

Jeśli chcesz dodać ogłoszenie kupna lub sprzedaży przejdź do odpowiedniej zakładki w sekcji „Giełda Aptek”.