Wskaż sieć, co ma ponad procent i zgarnij… eurocent!

Po sukcesie projektu „KRS-apteki” w ramach którego, dzięki Państwa zaangażowaniu i zgłoszeniom, stworzyliśmy i opublikowaliśmy bazę aptek i spółek prawdopodobnie naruszających przepisy AdA, czas na kolejną analizę rynku i zbudowanie następnego, przydatnego nam materiału.

Tym razem zajmiemy się bazą sieci przekraczających 1% aptek w województwie, czyli naruszających art. 99.3 Prawa Farmaceutycznego, co do których winien być zastosowany art. 37ap w kierunku cofnięcia zezwolenia na prowadzenie apteki.

ZAPPA, zgodnie ze swym statutem od dnia powstania analizuje rynek pod względem naruszeń Prawa Farmaceutycznego, tworzy raporty i kieruje sprawy do WIF. Dotychczas wysłaliśmy już wnioski o cofnięcie ponad 400 zezwoleń na prowadzenia aptek właśnie za przekroczenie 1%.

Oczywiście nie mamy problemów z identyfikacją ogromnych sieci ogólnopolskich, ale nie znamy lokalnych, o których Państwo wiecie, lub które podejrzewacie. Dlatego prosimy o przysyłanie zgłoszeń, wszelkich informacji na mail:

sieci1procent@wp.pl

Państwa zgłoszenia poddamy wnikliwej prawnej analizie, a wszyscy, którzy wraz z informacją prześlą nam swój adres do doręczeń, otrzymają symboliczny „eurocent”.

 

MEDIA O NAS/PORUSZANYM TEMACIE:

Brak komentarzy
Zostaw komentarz
Imię
E-mail
Adres strony www